Ліжко двоярусне Твікс меблевої фабрики Компаніт (Україна) вже заслужило увагу серед покупців.
Матеріал ліжка – ламінована ДСП (фірми Swisspan ), цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Кур'єрська доставка по м. Київ - 150 грн. до під'їзду.
Занесення на поверх за наявності ліфта - 80 грн, за його відсутності - 40 грн за кожен поверх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_rfVV38373 |
| Вага | 100 кг г |
| Тип | Ліжка |
| Зовнішні розміри | 211 х 78 х 152 |
| Внутрішня довжина | 190 см |
| Внутрішня ширина | 70 см |
| Доставка/Оплата | Кур'єрська доставка по г. Київ — 150 грн. до під'їзду. Заноса на поверх за наявності ліфта — 80 грн, за його відсутності — 40 грн за кожен поверх. |
| Матеріал | ДСП |
| Матеріали | Деревно-стружкова плита (ДСП) |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Двоярусна |
| Колір | Бук |
| Ящик під ліжком | Да |
| Теги | українського виробництва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 230,55 ₴



