
Швейцарський ніж Victorinox Huntsman (1.3713.T7)
3 479 ₴
- В наявності
- Код: 1.3713.T7
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цікавий, незвичайний і досить рідкісний варіант однієї з топових моделей Victorinox - Huntsman. Колекція Silver Tech.
Привабливий незвичайним кольоровим виконанням накладок у ножа. Завдяки чому, ніж набуває дуже стильного і, можна навіть сказати, дещо фантастичного вигляду. Особливо привабливо такий ніж виглядає при яскравому сонячному світлі. Логотип компанії і напис Victorinox над піцетом додають класики і закінченості зовнішньому вигляду. Незважаючи на невеликі габарити, це серйозний мультиінструмент, одна з найпопулярніших моделей армійських ножів Вікторінокс із 4 рядами (шарами) пристосувань.
Завдяки цьому ножу будь-яка робота стане для вас задоволенням і для цього необхідно лише покласти ножаVictorinox в кишеню.
Колір: сріблястий напівпрозорийРукоять: глянсовий нейлон
Розмір: 91x27x21 мм
Вага: 97 р. Набір функцій - 15:
- велике лезо
- мале лезо
- штопор
- шило,кернер
- багатофункціональний гачок
- ніж для відкривання консервів
- з малою викруткою
- комбінований інструмент з відкривалкою для пляшок з:
- плоскою викруткою
- інструментом для зняття ізоляції
- кільце для підвісу
- пінцет
- зубочистка
- ножиці
- пила по дереву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3713.T7 |
| Тип | Швейцарські |
| Довжина клинка | 6.8 см |
| Матеріал клинка | 420 або аналог |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 91 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник Товару | Швейцарія |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Slip-joint |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 479 ₴

