
Швейцарський ніж Victorinox Climber (1.3703.T7)
3 035 ₴
- В наявності
- Код: 1.3703.T7
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неперевершений та високоякісний складаний ніж
Інструменти:
- Великий клинок
- Малий клинок
- Відкривачка для консервних банок / плоска викрутка
- Відкривачка для пляшок / викрутка / паз для зняття ізоляції
- Ножиці
- Шило / кернер
- Штопор
- Універсальний гачок
- Пінцет
- Зубочистка
- Кільце для ключів
Розмір: 91x27x18 мм
Вага: 92 р.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3703.T7 |
| Тип | Швейцарські |
| Довжина клинка | 6.8 см |
| Матеріал клинка | 420 або аналог |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 91 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник Товару | Швейцарія |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Slip-joint |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 035 ₴

