
Ліжко 80 Компанит Венге темний (new1-153)
4 555,95 ₴
- В наявності
- Код: new1-153
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко 80 < span style="font-size: 10pt;">меблевої фабрики "Компаніт" (Україна).
Матеріал ліжка – ламінована ДСП ="font-size: 10pt;"> (фірми Swisspan), цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
< /p>
Спальне місце 80х200 см. Ліжко продається без матраца.
Підстава під матрац - щит ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | new1-153 |
| Вага | 50 кг г |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 204.5 см |
| Додаткові характеристики | Доставка по г. Київ 200 грн до парадного |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 80 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Темний венге |
| Ширина | 84 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 555,95 ₴


