
Ліжко з ящиком Меблі Сервіс Тапчан Валенсія ламелі односпальне 90х200 см Дуб самоа (psg_UK-6415014)
9 094,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: cs3kn9
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Габарити ліжка:
ширина - 97,5 см
довжина - 204 см
висота - 68,5 см
Спальне місце 90Х200 см
p>Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені. Ліжко повністю підготовлене до збирання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливих труднощів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | cs3kn9 |
| Вага | 80 кг г |
| Висота | 68 см |
| Довжина: | 204 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Да |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 094,80 ₴


