
Комплект: вішалка/пуф Tenero Дартмуд Чорний (1592)
7 853 ₴
- В наявності
- Код: 10000018
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця легка модель, для затишної невеликої передпокою. Вона вирішена у лаконічному чорному кольорі. Тому впишеться в різні за стилістикою інтер'єри. У класичний та провінційний, у замковий та сучасний Лофт. Потрібно лише проявити фантазію та підкріпити тематику вензелів, іншими кованими виробами. Розмір вішалка: В210/Ш800/Г200 мм., Розмір пуф: В500/Ш800/Г380 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10000018 |
| Вага | 15 кг г |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір Вішалка | В210/Ш800/Г200 мм |
| Розмір Пуфик | В500/Ш800/Г380 мм |
| Тип | Передпокій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 853 ₴

