
Ліжко Ірис Tenero 900х2000 (100000279)
4 799 ₴
- В наявності
- Код: 100000279
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металеве ліжко «Ірис» має посилений каркас, що створює додаткову міцність та зносостійкість конструкції. Незамінний предмет інтер'єру для оздоровчих таборів, пансіонатів, студентських гуртожитків, інтернатів, а також для лікарень, пологових будинків та інших медзакладів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000279 |
| Висота наголов'я | 800 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 900 х 2000 мм |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴

