
Ліжко Віола міні Tenero 800х1900 Білий оксамит (10000039)
5 388 ₴
- В наявності
- Код: 10000039
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вона безтурботна, свіжа та життєрадісна. Смішні завитки в головах свідчать про веселу вдачу і грайливу натуру. "Віола" чудово впишеться в інтер'єр дорослої спальні і в дитячій кімнаті буде доречна. Додасть затишку та невимушеності інтер'єрам готелів, будинків відпочинку та дитячих здравниць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10000039 |
| Висота наголов'я | 750 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 800 х 1900 мм |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Білий Оксамит |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 388 ₴

