
Ліжко Азалія Tenero 1600х2000 Бежеве (10000071)
8 270 ₴
- В наявності
- Код: 10000071
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже витончена та витончена модель, з романтичною назвою. Легкі вензелі, що струмують, нагадують гребені хвиль. Ілюзорна, практично прозора, дуже ніжна. Для ненав'язливого інтер'єру. Підійде для спальні мрійливої натури, яка полюбляє почитати романи перед сном і поніжитися в ліжку вранці. Ця модель гармонійно виглядатиме поряд з великими дзеркалами, величезним вікном з прозорими фіранками декорованими воланами. Однак якщо інтер'єр вже створений, тоді можна вибрати будь-який з доступних кольорів і підібрати найбільш підходящий для Вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10000071 |
| Висота наголов'я | 1100 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1600 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Бежева |
| Ширина | 1700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 270 ₴

