
Ліжко Крокус Tenero на дерев'яних ніжках 1200х2000 Чорний оксамит (100000223)
11 296 ₴
- В наявності
- Код: 100000223
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовсім інший вигляд набуває «Крокус» одягнувшись у більш рівне вбрання з чорного оксамиту, чорної міді, білого оксамиту. Відтінена чарівним блиском натурального дерева вона вже не вписується у французький «Прованс», їй підійдуть класичні інтер'єри з дорогою обробкою та ліпниною, дерев'яними меблями. Вона більш розкішна, ніж її сестра, модель «Крокус» у металі. Королівські лілії в декорі узголів'я виглядають чіткіше. Поява закритого задньої спинки, є ще однією відмінною рисою даної моделі. Темні кольори забарвлення комплектуються ніжками кольору яблуня, чорний, а світлі кольори забарвлення білими та бежевими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000223 |
| Висота наголов'я | 960 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | Метал/дерево |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1200 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Чорний Оксамит/горіх |
| Ширина | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 296 ₴

