
Ліжко Tenero Камелія 1200х1900 (100000102)
8 252 ₴
- В наявності
- Код: 100000102
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візуально-легкою, що летить, сприймається конструкція ліжка за рахунок увігнутої форми узголів'я і розвитків, що розходяться від центру руху. Вони нагадують рух крилець метелика. Вишукано виглядатиме ця модель, як у класичному інтер'єрі, так і більш сучасному.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000102 |
| Висота наголов'я | 1080 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1200 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 252 ₴

