
Ліжко Tenero Аміс 1800х1900 Чорний оксамит (100000126)
10 051 ₴
- В наявності
- Код: 100000126
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель цікава тим, що залежно від її кольору та інтер'єру, в якому вона перебуватиме, зміниться і сприйняття її образу. І саме ця деталь дозволяє бути універсальною. Це ліжко гармонійно прикрасить не тільки класичний інтер'єр, а й провінційний, а також підкреслить «готичний», якийсь замковий стиль. У темних кольорах чудово виглядатиме на тлі цегляної стіни або стіни фанерованої кладкою з дикого каменю. Ще один плюс-розширена градація ширин, від невеликої півторної версії, до повноцінного, двоспального ложі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000126 |
| Висота наголов'я | 1115 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1800 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 051 ₴

