
Ліжко Tenero Фавор 1800х2000 (100000140)
10 710 ₴
- В наявності
- Код: 100000140
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Достатньо строга і консервативна модель, але при всій своїй простоті, вона чудово впишеться в інтер'єр, чи то класичний напрям, чи сучасніший. Це ліжко для тих, хто не любить багато зайвого декору, але віддає перевагу елегантній стриманості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000140 |
| Висота наголов'я | 1115 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1800 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 710 ₴

