
Ліжко Tenero Лілія Бежевий (100000167)
7 225 ₴
- В наявності
- Код: 100000167
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко Tenero Лілія Бежевий (100000167)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000167 |
| Висота наголов'я | 870 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1200 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 225 ₴

