
Ліжко Tenero Лілія 1200х1900 мм Бежевий (100000166)
7 225 ₴
- В наявності
- Код: 100000166
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей моделі личить чорний оксамит, чорна мідь, чорне золото, білий оксамит та ін. Ці вбрання підкреслюють її грацію і тонку стать. У такому вбранні можна покрасуватися на глянсовому паркеті серед білих колон, дзеркал, картин, канделябрів, тисячі свічок і дорогого оздоблення. Строгості образу додають, ритмічно врівноважені лінії задньої спинки. Які утихомирюють, мереживну легкість узголів'я. Прикрасьте свою спальню цією красунею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000166 |
| Висота наголов'я | 87 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 200 см |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 120 х 190 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 225 ₴

