
Диван-ліжко Tenero Тарс 900х1900 мм Чорний оксамит (100000176)
7 904 ₴
- В наявності
- Код: 100000176
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широке, зручне, просторе і при цьому дуже затишне ліжко у стилі «Лофт». Добре прорахована глибина сидіння дозволить власнику відпочивати на ній з максимальною зручністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000176 |
| Висота наголов'я | 104 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 90 х 190 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 904 ₴

