
Стінка у вітальню Мілана Компанит дуб сонома
4 978,05 ₴
- В наявності
- Код: v3elb2
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габаритні розміри:
Ширина: 1500 мм.
Висота: 1600 мм.
Глибина: 387 мм.
Частина-1 Мілана» 1180х387х88 мм.
Розмір упаковки: Частина-2 Мілана» 1486х385х80 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | v3elb2 |
| Висота | 160 см |
| Глибина | 39 см |
| Кількість відкритих полиць | 5 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Конструкція | Прямі |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Призначення | У вітальню |
| Тип | Тумби під телевізор |
| Встановлення | Підлогові |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 978,05 ₴


