
Комод МГ-2 тумба-2 Компанит дуб сонома
4 187,40 ₴
- В наявності
- Код: y35lk3
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габаритні розміри:
Ширина: 750 мм.
Висота: 1264 мм.
Глибина: 400 мм.
Розмір упаковки: МГ-2 Тумба -2 1160х445х150х100 мм.
Комод з роликовими ящиками це незамінний елемент корпусної меблі для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей. Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення за рахунок широкої палітри кольорів ДСП, в яких стіл виробляється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | y35lk3 |
| Тип | Комод із дверцятами |
| Висота | 126 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 187,40 ₴


