
Комп'ютерний стіл Ferrum-decor Майк 75x140x70 чорний ДСП Сосна Кембра 32мм
4 114 ₴
- В наявності
- Код: MAYK060
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum-decor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Id | 873444 |
| Артикул | MAYK060 |
| Вага виробу | 16кг |
| Тип виробу | Комп'ютерні столи |
| Висота | 75 |
| Висота виробу | 750.0 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 70 |
| Глибина виробу | 700.0 |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Додаткові характеристики | меблеві ніжки регульовані |
| Крайка стільниці | Крайка: ПВХ, 2 мм |
| Матеріал | ДСП |
| Матеріал вироби | Метал + ДСП |
| Розмір столу | 140см*70см |
| Розмір паковання | 160см*70см*15см |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Товщина ДСП | Стільниця 32 мм |
| Колір ДСП | Сосна Кембра |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Ширина | 140 |
| Ширина вироби | 1400.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 114 ₴



