
Комод Tenero Кадис Білий/аляска (1000002156)
14 826 ₴
- В наявності
- Код: 1000002156
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод виконаний з якісних матеріалів, що характеризуються довговічністю, надійністю та екологічністю. Сучасний дизайн зробить виріб лаконічним завершальним штрихом спальні або вітальні. Надійна конструкція металевого каркасу дозволить використовувати комод довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000002156 |
| Тип | Комод |
| Висота | 82 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина | 100 см |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал корпусу | ДСП + Метал |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 826 ₴

