Ця акустична система із зручним пультом керування та насиченим збалансованим звуком – простий спосіб повністю насолодитися музикою.
Зручний пульт керування
Вимикач та елементи керування гучністю завжди під рукою завдяки провідному пульту керування.
25 Вт (середньоквадратична потужність)
Система досить потужна, щоб заповнити приміщення насиченим збалансованим звуком. Компактний високоамплітудний сабвуфер не вимагає багато місця для встановлення і забезпечує більш насичені низькі частоти, коли ви хочете по-справжньому відчути ритм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Ethernet | Немає |
| FM-приймач | Немає |
| USB | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Артикул | 980-000413 |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, вихід на навушники |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Гарантія | 24 мес. |
| Диапазон частот | 48 - 20 000 Гц |
| Картридер | Немає |
| Категорія | 3 |
| Матеріал корпусу сабвуфера | дерево |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Живлення | От сети |
| Пульт ДК | Да |
| Розміри сабвуфера | 228 x 220 x 150 мм |
| Розміри сателітів | 146 х 89 х 81 мм |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Чорний: Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴




