
Мийка кухонна HAIBA HB8104-G319 SAND 780x500x200 (HB0989)
4 492 ₴
- В наявності
- Код: HB0989
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка Haiba HB8104-G319 SAND Мийка 780x500x200 виготовлена з граніту та має матову (satin) поверхню. Ширина миття - 50 см, довжина - 78 см, глибина - 20 см. Тип миття - врізна. Для її встановлення в стільниці вирізається отвір відповідного розміру. Модель миття розрахована під установку змішувача, але отвір під нього необхідно зробити самостійно. Є крило для посуду.
Гарантія на мийку кухонну Haiba HB8104-G319 SAND Мийка 780x500x200 (HB0989) - 3 роки. У комплектації мийка, сифон, кріплення, стрічка ущільнювача, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Колір | Пісочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HB0989 |
| У комплекті | Сифон |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина | 50 - 59 см |
| Глибина чаші (мм) | 200 |
| Довжина (мм) | 780 |
| Кількість Чаш | 1 основна |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Граніт |
| Наявність Крила | Да |
| Поверхня | Матова |
| Призначена під встановлення змішувача | Да |
| Країна бренда | Китай |
| Тип встановлення | Врізна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 - 89 см |
| Ширина (мм) | 500 |
| Ширина шафи | 40 - 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 492 ₴


