
Мийка MIXXUS MX7844-200-x1.2-PVD-GOLD (MX0563)
4 796 ₴
- В наявності
- Код: MX0563
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка MIXXUS MX7844-200-x1.2-PVD-GOLD (MX0563)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MX0563 |
| У комплекті | Сифон |
| Висота | 20 см |
| Габарити (ШхГхВ)/ Діаметр мийки | 78 x 44 x 20 |
| Глибина | 40 - 49 см |
| Додаткові характеристики | Країна бренда — Німеччина Поверхня — PVD Гарантія — 24 міс |
| Кількість Чаш | 1 основна |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Наявність Крила | Да |
| Тип встановлення | Врізна |
| Товщина сталі | 1 - 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 70 - 89 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 796 ₴


