
Обідній стіл Спектр Tenero Чорний оксамит/файрвуд 1600х800х750 (1000002186)
8 432 ₴
- В наявності
- Код: 1000002186
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 1600 мм, ширина 800 мм, висота 750мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000002186 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Чорно-коричневий |
| Ширина | 1600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 432 ₴

