Мікрохвильова піч MWO LG MH6595CIS виконана в стильному сріблястому забарвленні, що дозволяє їй гармонійно вписуватися в більшість типів інтер'єрів. Застосований лаконічний дизайн, а також тандем строгих ліній та заокруглених форм надає їй привабливого зовнішнього вигляду. Корпус цієї моделі LG виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що надає міцності конструкції. Розташовані в нижній частині пристрою підставки не допускають ковзання цього пристрою в процесі експлуатації. Панель керування представлена у вигляді маленького цифрового монітора, також сенсорних кнопок. Завдяки нанесеним на них піктограм ви зможете швидко розібратися у всіх функціях та режимах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Дисплей | Так |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH6595CIS |
| Внутрішнє покриття камери | антибактеріальне |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр поворотного стола | 29,2 см |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Потужність, Вт | 1150 Вт |
| Тип | з грилем |
| Тип відчинення дверцят | ручка |
| Колір | чорний зі сріблястим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴




