
Ліжко Richman Ніколь Standart 140 х 200 см Melva 20 Сіра
13 540 ₴
11 283 ₴
- В наявності
- Код: richnew00101
● Гарне узголів'я + профільна труба завтовшки металу ~1,5 мм - дозволяє витримувати навантаження до 200 кг. на спальне місце; Використовуємо болти М8, які виключають розхитування та підсилюють потужність конструкції;
● Всі ламелі ортопедичні та мають відповідні сертифікати якості, унеможливлюють пошкодження вашого матраца. 1 ламель витримує тиск 60 кг. Відстань між ламелями - близько 4 см. Кількість ламелей - 36 шт; - Масивні, зрощені царги, товщиною 7,5 см, що надає додаткову жорсткість конструкції і більш естетичний вигляд; між царгами та підлогою зменшено до 4 мм. У поєднанні з новою полімерною основою білизняного короба, знижує практично до нуля пилове забруднення. , що пов'язано з спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.
Виріб може бути виконаний у будь-якій оббивці та комплектації на замовлення клієнта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | richnew00101 |
| Тип | Подиум |
| Різновид гоління | З м'яким наголов'ям |
| Висота | 105 см |
| Висота наголов'я | 105 см |
| Висота, см | 105 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 210 |
| Довжина: | 210 см |
| Доставка/Оплата | Предоплата 30%. Термін виробництва приблизно 2-3 тижні |
| Комплектація | Standart |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал корпусу | Метал + ДСП |
| Материал обивки | Тканина |
| Механізм | Без підіймального механізму |
| Наявність наголов'я | Да |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Металевий каркас з ортопедичними ламелями |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Стиль | Модерн |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Напівторні ліжка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Сірий |
| Ширина | 156 см |
| Ширина, см | 156 |
- Ціна: 11 283 ₴



