
Офісне Конференційне Крісло Richman Балі CF Хром Чорне
8 852 ₴
- В наявності
- Код: okrich0006
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конференц-крісло Richman - престижні офісні меблі чудової якості, виготовлені в Україні.
Стильне та вишукане крісло Richman - для тих, хто віддає перевагу «повітряному» дизайну. У той же час, надійний металевий каркас крісла призначений для довгострокового використання. У виробництві крісла використовуються якісні комплектуючі та матеріали, що підтверджується гарантією виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | okrich0006 |
| Вага (кг) | 11 |
| Висота крісла | 90 см |
| Висота підлокітників | 28 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні, мм | 460 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 460 |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм | 460 |
| Висота спинки в нижньому положенні, мм | 460 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Предоплата 30%. Термін виробництва приблизно 2-3 тижні |
| Комплектація | Крісло Подовжувачі Хромовані полози |
| Корпус | метал |
| Материал обивки | Екошкіра |
| Оббивка | Екошкіра |
| Основа | Конференц-основа |
| Особливості | З підлокітниками |
| Розміри сидіння | 47 х 50 см |
| Розміри спинки | 46 см |
| Стиль | Модерн |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісла для конференцій |
| Ширина спинки, мм | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 852 ₴



