-31%

Стіл обідній SDM Імз дерево бук 80 см Скло (93037)
5 799 ₴
3 989 ₴
- В наявності
- Код: 93037
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обідній стіл, круглий, ; стільниця скло, ;товщина стільниці 10 мм, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, колір натуральний, ;дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих прутів чорного кольору, ;розмір столу: ;діаметр 80 см, висота столу 75 см. Тон і півтон допускається .***Ніжки в розібраному вигляді, в окремій коробці. Рекомендуємо при збиранні використовувати інструкцію. ;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SDMO |
| Колір | Прозорий |
| Габаритні розміри столу | |
| Діаметр | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93037 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 740 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Глибина | 800 мм |
| Доставка/Оплата | Авансовий платіж |
| Матеріал корпусу | МДФ + дерево |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Особливості | Нерозкладний |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Форма | Круглий |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 989 ₴


