-9%

Крісло Мішок Груша Велюр 120х85 Студія Комфорту Стандартний стандарт м'ятний
2 740 ₴
2 480 ₴
- В наявності
- Код: 13587259
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 13587259 |
| Висота сидіння, см | 40 |
| Висота спинки | 120см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 80 |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Діаметр | 85 см |
| Додатковий текст | Покращена підтримка спини, шиї та голови. |
| Доставка/Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовоз. Оплата: готівка, накладна плата, безнал. |
| Матеріал верху | Велюр |
| Матеріал наповнювача | Пінополістирольні гранули 2-5 мм |
| Рекомендації щодо догляду | Прати при температурі 30; не можна віджимати та сушити |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Форма | Груша |
| Колір | Аквамарин |
| Ширина | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴



