
Мікрострумовий масажер для обличчя з функцією EMS + Фототерапія Black Owl Білий (275)
3 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: (275)
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Область застосування | Шия |
| Користувальницькі характеристики | |
| EMS | 3 рівні інтенсивності |
| Акумулятор | літій іонний |
| Артикул | (275) |
| Тип | Прилад для омолодження шкіри |
| Вхідний струм | 5V |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 175*55*67 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додаткові функції | Підсвітка дисплея |
| Додаткові характеристики | наявність бази підставки, індикатор перемикання режимів, LED-дисплей, вбудований таймер |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Комплект постачання | апарат, usb кабель для заряду, база підставки, інструкція з експлуатації, гарантій талон, сертифікат, подарункове паковання |
| Матеріал | ABS пластик, алюміній |
| Потужність | max8.5W |
| Виробник | Китай |
| Регулювання температури | 42°C±6°C |
| Регулятор температури | Да |
| Режими | 5 режимів |
| Сертифікат | CE, FCC, RoHS |
| Система живлення | Акумулятор |
| Тип прибора | Прилади для догляду за шкірою обличчя |
| Функція | EMS, LED фототерапія, холод/тепло, очищення, живлення, зволоження, омолодження, масаж, ліфтинг, підтягування |
| Частота вібрацій | 8000 rpm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴







