
Полиця настінна Компанит П-27 Венге темний (66х66х176,5 см)
2 746,80 ₴
- В наявності
- Код: hub_mvwn49
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінна полиця меблевої фабрики Компаніт (Україна) є однією з останніх новинок.
Матеріал полиці – ламінована ДСП, цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Виготовлена з ДСП фірми Swisspan.
Доставляється в розібраному вигляді у фабричній упаковці, повністю підготовлена до збірки, тому зібрати її самостійно Вам не складе особливих труднощів.
Габаритні розміри:
Ширина: 660 мм.
Висота: 1765 мм.
Глибина: 660 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_mvwn49 |
| Висота | 176.8 см |
| Глибина | 66 см |
| Додаткові характеристики | Висота: 176.5 см. Ширина: 66 см |
| Кількість відкритих полиць | 4 |
| Конструкція | Кутові |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для спальні |
| Тип | Полиця для речей |
| Встановлення | Навісні |
| Колір | Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 746,80 ₴


