
Тумба навісна МГ-5 Компаніт Горіх екко (85,2х40х100,4 см)
3 232,95 ₴
- В наявності
- Код: hub_miuddm
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінна полиця меблевої фабрики Компаніт (Україна) є однією з останніх новинок.
Матеріал полиці – ламінована ДСП, цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Виготовлена з ДСП фірми Swisspan.
Доставляється в розібраному вигляді у фабричній упаковці, повністю підготовлена до збірки, тому зібрати її самостійно Вам не складе особливих труднощів.
Габаритні розміри:
Ширина: 852 мм.
Висота: 1004 мм.
Глибина: 400 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_miuddm |
| Висота | 100 см |
| Глибина | 40 см |
| Додаткові характеристики | Висота: 100 см. Ширина: 85,2 см |
| Кількість відкритих полиць | 4 |
| Конструкція | Прямі |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для спальні |
| Тип | Полиця для речей |
| Встановлення | Навісні |
| Колір | Горіх Екоко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 232,95 ₴


