
Тумба-шафа Компаніт КШ 15 Німфея альба (білий)
2 685,90 ₴
- В наявності
- Код: hub_msaxnt
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба КШ-15 чудова невисока шафа, в якій можна зберігати не тільки книги, він підійде для дому та офісу.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до складання, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливих труднощів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_msaxnt |
| Висота | 120 см |
| Глибина | 37 см |
| Додаткові характеристики | Розміри (ВхГхШ) — 120х37х60.4 см |
| Конструкція | Прямі |
| Матеріал корпусу | Ламінована деревна плита |
| Матеріал фасаду | Ламінована деревна плита |
| Призначення | У вітальню |
| Тип | Тумба |
| Встановлення | На ніжках |
| Колір | Німфеа альба |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685,90 ₴


