
Ліжко Віола1 Tenero бежевий 1400х1900
5 838 ₴
- В наявності
- Код: 1607100010450
Прекрасна сучасна модель, зручна, міцна та універсальна. Ця модель підходить не лише для приватних інтер'єрів. Такий широкий асортимент дозволяє задовольнити всі вимоги дизайнерів та будівельників щодо підбору меблів для великих об'єктів таких як: готелі, будинки відпочинку, дитячі оздоровчі центри. Наприклад, де потрібно підібрати моделі однакової форми, але різних розмірів. Або зонувати території за кольором, наприклад, інтер'єри на одному поверсі в спокійній холодній гамі, а на іншому - у теплій та контрастній, але стильове рішення, водночас, має зберегтися. Ця модель чудово підійде для вирішення таких завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1607100010450 |
| Висота наголов'я | 900 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1400 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1500 мм |
- Ціна: 5 838 ₴


