
Безкаркасне крісло розкладачка Tia-Sport Мікс Поролон 210х80 см салатовий (sm-0959-1)
8 242 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36046294
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бескаркасне крісло розкладачка Мікс Поролон Tia-Sport
Є м'яким зручним кріслом, яке розкладається та перетворюється на комфортне місце для сну чи відпочинку. Транспортабельне, легке. Не вимагає додаткових зусиль у трансформації, що здійснюється за допомогою зав'язувальної тасьми.
Застосування: закуповується для дому, офісів, вуличних заходів (фестивалі, ярмарки, виставки). Застосовується в походах, кемпінгу, риболовлі, садовому та заміському відпочинку. Може використовуватися як пляжний шезлонг або повноцінне спальне місце для гостей. ul>
Габаритні розміри:
- Висота спинки: 80 см
- Висота сидіння: 40 см
- Висота в розкладеному вигляді: 20 см
- Ширина в складеному вигляді: 80 см
- Довжина у розкладеному вигляді: 210 см
- Глибина: 80 см
Комплектація:
< /b>
- Люверси для циркуляції повітря,
- Зручна ручка для перенесення,
- Верхній знімний чохол, < li>Внутрішній чохол,
- Оздоблювальний рядок для міцності зовнішнього чохла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tia-Sport |
| Колір | Салатний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36046294 |
| Висота спинки | 80 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Декорування | З принтом |
| Довжина, см | 210 |
| Доставка/Оплата | Предоплата 50%. Товар шиється під замовлення. Термін доставки 5-14 робочих днів |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Матеріал наповнювача | Поролон |
| Розміри | 210х80 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 242 ₴










