Бескаркасне крісло розкладачка Tia-Sport
Є м'яким зручним кріслом яскравих відтінків (за бажанням замовника), яке розкладається і перетворюється на комфортне місце для сну або відпочинку. Транспортабельне, легке. Не вимагає додаткових зусиль у трансформації, що здійснюється за допомогою зав'язувальної тасьми.
Застосування: закуповується для дому, офісів, вуличних заходів (фестивалі, ярмарки, виставки). Застосовується в походах, кемпінгу, риболовлі, садовому та заміському відпочинку. Може використовуватися як пляжний шезлонг або повноцінне спальне місце для гостей.
Габаритні розміри:
- Висота спинки: 80 см
- Висота сидіння: 40 см
- Висота у розкладеному вигляді: 20 см
- Ширина у складеному вигляді: 70 см li>
- Довжина у розкладеному вигляді: 180 см
- Глибина: 70 см
Комплектація:
- Люверси для циркуляції повітря,
- Зручна ручка для перенесення,
- Верхній чохол знімний,
- Внутрішній чохол,
- Оздоблювальний рядок для міцності зовнішнього чохла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tia-Sport |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 70 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1109 |
| Висота спинки | 80 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Довжина, см | 180 |
| Доставка/Оплата | Предоплата 50%. Товар шиється під замовлення. Термін доставки 5-14 робочих днів |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Матеріал наповнювача | Пенополистирол |
| Розміри | 180х70 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Колір | Темно-фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 352 ₴


