
Стіл книжка Компаніт 8 Дуб сонома (93,2х60х73,6 см)
2 207,10 ₴
- В наявності
- Код: hub_nrtc18
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стол книжка меблевої фабрики Компаніт (Україна) є однією з останніх новинок.
Довжина в розкладеному вигляді 162,2 см.
Матеріал виготовлення столу – ламінована ДСП, товщина 16 мм., цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Виготовлена з ДСП фірми Swisspan.
Адресна доставка по Київ 200 грн (до під'їзду)
Занесення на поверх за наявності ліфта 80 грн, за його відсутності 80 грн за кожен поверх.
Габарити столу:
- ширина 93,2 див
/>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_nrtc18 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | Вага: 31 кг, Матеріал стільниці: Ламінована ДСП, Довжина в розкладеному вигляді: 1622 мм |
| Доставка/Оплата | Доставка по г. Київ 200 грн до під'їзду |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 930 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 207,10 ₴


