
Комод Компаніт 2+2 Німфея альба (78х45х88 см)
3 261,30 ₴
- В наявності
- Код: hub_nc6n4y
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду в розібраному вигляді. Занесення ліфт 80 грн. Складання 15%.
Габарити комода:< /p>
Ширина - 78 см
Глибина - 45 см
Комод з роликовими ящиками це незамінний елемент корпусної меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті.
Комод виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Цей якісний та економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_nc6n4y |
| Вага | 30,8 кг г |
| Тип | Комод |
| Висота | 87,5 см |
| Глибина | 45 см |
| Кількість дверей фасаду | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Напрямні ящики | Роликові |
| Колір | Німфея Альба |
| Ширина | 78,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 261,30 ₴


