
Комод Компаніт 8+1 Вільха (120х39х85 см)
5 310,90 ₴
- В наявності
- Код: hub_t2p7pz
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду в розібраному вигляді. Занесення ліфт 80 грн. Складання 15%.
Габарити комода:
Ширина - 120 см
Глибина - 39 см
Висота - 85 см
Комод виготовлений із ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Цей якісний та економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_t2p7pz |
| Вага | 47 кг г |
| Тип | Комод |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 39 см |
| Кількість дверей фасаду | 1 |
| Кількість ящиків | 8 |
| Крайка ПВХ | 0,5 мм |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Напрямні ящики | Роликові |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 120,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 310,90 ₴


