
Комод Компаніт 5+2 Німфея альба (111х39х89 см)
4 656,75 ₴
- В наявності
- Код: hub_rbglc9
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду в розібраному вигляді. Занесення ліфт 80 грн. Складання 15%.
Габарити комода:
< Ширина - 111 смГлибина - 39 см
Висота - 89 см
Комод виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина 16 мм. Цей якісний та економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_rbglc9 |
| Вага | 40,8 кг г |
| Тип | Комод |
| Висота | 89,1 см |
| Глибина | 39 см |
| Кількість дверей фасаду | 2 |
| Кількість ящиків | 5 |
| Крайка ПВХ | 0,5 мм |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Напрямні ящики | Роликові |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір | Німфея Альба |
| Ширина | 111 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 656,75 ₴


