
Ліжко Еверест Асторія-2 80 х 190 венге комбі
3 089 ₴
- В наявності
- Код: 9180
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Односпальне ліжко з основою під матрац виготовлене з красивого сучасного ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ліжко Асторія-2 доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати.
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 1930 мм
Ширина ― 852мм
Висота ― 740 мм
Розмір спального місця: 800х1900 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9180 |
| Висота | 74 см |
| Довжина: | 193 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Комплектація | без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 80 см х 190 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Венге комбі |
| Ширина | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 089 ₴


