
Комод для речей Еверест Мікс-3 Телескопи венге дуб молочний
5 064 ₴
- В наявності
- Код: 9267
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Має 4 великих висувних ящика і 2 секції з розстібними дверима. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Комод дуже зручний та місткий, можна на вибір замовити висувний механізм: роликові та телескопічні напрямні.
Розміри:
Ширина ― 1400 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 950 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9267 |
| Тип | Комод |
| Висота | 95 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге дуб молочний |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 064 ₴




