
Стіл письмовий Еверест Школяр-4 сонома комбі
3 089 ₴
- В наявності
- Код: 9338
Відмінний варіант письмового столу для вашої дитини. Модель Школяр-4 являє собою стіл з ламінованого ДСП (16 мм з кромкою ПВХ 0,5 мм), виконаний в класичному стилі. Прямий стіл з трьома висувними ящиками не займаємо багато місця у вашій кімнаті, але водночас зручний і місткий. Стіл можна використовувати як комп'ютерний для ноутбука. Велика стільниця дозволить розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання, при цьому залишиться багато "робочого" місця, що дозволить Вашій дитині вільно розташувати лікті на столі.
Розміри:
Ширина ― 1100 мм
Глибина ― 550 мм
Висота ― 750 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Ширина | 1100 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9338 |
| Додаткові характеристики | шухляди |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 10% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Сонома комбі |
- Ціна: 3 089 ₴



