Комод виконаний із ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Комод є незамінним елементом для будь-якої кімнати. Комод 3-Б складається і двох висувних ящика на роликових напрямних і двох секцій з дверцятами. Велика кількість кольорів ДСП дозволить списати цей елемент меблів у будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 910 мм.
Глибина ― 493 мм
Висота ― 782 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10538 |
| Тип | Комод |
| Висота | 78.2 см |
| Глибина | 49.3 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 91 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 066 ₴



