Полиця виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Велика кількість кольорів ДСП дозволить вписати цей елемент меблів в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 1204 мм.
Ширина ― 350 мм
Висота ― 400 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10919 |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 120.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 292 ₴



