Полиця виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Велика кількість кольорів ДСП дозволить вписати цей елемент меблів в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 1130 мм.
Ширина ― 300 мм
Висота ― 662 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10922 |
| Висота | 66.2 см |
| Глибина | 30 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Колір | Бук |
| Ширина | 113 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



