Пенал для книг КШ-11 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки зі звітами або і використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Розміри:
Ширина - 600 мм.
Глибина - 366 мм.
Висота - 1950 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 600 мм |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11215 |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 302 ₴



