
Шафа комод для документів Компаніт КШ-14 вільха
3 798 ₴
- В наявності
- Код: 11233
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для книг КШ-14 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки зі звітами або і використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Розміри:
Ширина - 604 мм.
Глибина – 370 мм
Висота - 1200 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11233 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 604 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 798 ₴


