
Розкладний стіл книга Компаніт-2 альба (білий)
4 284 ₴
- В наявності
- Код: 11596
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус виготовлений з ДСП. Завдяки компактним розмірам, стіл книжка в зібраному вигляді займає малу частину площі кімнати. А у розкритому стані за столом можуть комфортно розміститися 10-12 осіб.
Розміри:
Ширина ― 810 мм
Глибина ― 322 мм
Висота ― 726 мм
У розкладеному вигляді – 1700х760 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11596 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 726 мм |
| Глибина | 322 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 1700 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 810 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 284 ₴


