
Двоярусне ліжко з ящиком Компаніт Твікс-2 венге
9 718 ₴
- В наявності
- Код: 11853
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоярусне ліжко забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Ліжко має висувні ящики для зберігання речей.
Розміри ліжка:
Довжина ― 1974 мм.
Ширина ― 908 мм
Висота ― 1522 мм
Спальне місце: 700 х 1900 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11853 |
| Висота | 152.2 см |
| Довжина: | 197.4 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Комплектація | Ліжко, захисний бортик на верхньому ярусі, без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | 1 |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 70 см х 190 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоярусні ліжка |
| Ширина | 90.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 718 ₴


